Kavvv-vb-ov & Fedes.be

Kalenderwijzigingen

Kalenderwijzigingen

  • Dogs United V - Flora V van 23/11/19 wordt verschoven naar 14/03/20 om 15u30.
  • C.P Leeuw - Buizingen van 23/11/19 zal aanvangen om 15u.
  • De wedstrijd Siccard Boys - Simca Boys van 23/11/2019 zal aanvangen om 14u.
  • De Sjoeters YB - ZSV Overijse van 30/11/2019 zal aanvangen om 16u.
  • Flora Likert - Sporting Affligem van 30/11/2019 zal aanvangen om 15u.
  • Depot - Tervuren Rangers van 7/12/19 zal aanvangen om 14u.
  • Dynamo Wijndaal - Peutie 94 van 7/12/2019 zal aanvangen om 14u.
  • C.P. Leeuw - F.D.C. van 7/12/19 zal aanvangen om 15u.
  • Dynamo Wijndaal – Cafeboontjes B van 21/09/2019 wordt verschoven naar 14/12/2019 om 16u15.
  • Peutie 1801 - Borneo van 15/02/20 wordt verschoven naar 14/12/19 om 15u30.
  • Noorderlicht - FC FDC van 14/12/19 zal aanvangen om 15u.
  • Hoke - Kasteeltje van 28/03/20 wordt verschoven naar 14/12/19 om 15u.
  • De Vissers Y - Vraagteken B van 11/01/2020 wordt verschoven naar 14/12/2019 om 13u.
  • De Vissers Y - C.P.Leeuw zal gespeeld worden op 7/03/2020 om 13u (oorspronkelijk voorziene datum).
  • Buizingen - Klein Leeuw van 7/12/19 wordt verschoven naar 14/12/19 om 15u.
  • Ons Huis – K Sp Tange van 2/11/2019 wordt verschoven naar 21/12/19 om 16u30.
  • Caféboontjes A – Depot van 21/12/19 wordt gespeeld om 14u.
  • Hoke - Vraagteken A van 21/12/19 zal aanvangen om 15u.
  • Hoke - De Sjoeters B van 11/01/2020 zal aanvangen om 15u.
  • Hoke - Visie van 25/01/2020 zal aanvangen om 15u.
  • Dynamo Wijndaal – Duvelshoek wordt gespeeld op 15/02/20 om 16u15 (omgewisseld).
  • Dynamo Wijndaal – Vaillant wordt gespeeld op 29/02/20 om 16u15 (omgewisseld).
  • Dynamo Wijndaal – Siccard Boys wordt gespeeld op 14/03/20 om 16u15 (omgewisseld).
  • KASTEELTJE SPEELT AL ZIJN THUISWEDSTRIJDEN OM 17U.
  • VANAF 16/11/19 SPEELT SPORTINGBOYS AL ZIJN THUISWEDSTRIJDEN OM 15U, ER ZIJN OOK TERREINVERANDERINGEN.

    Volgende speeldagen gaan door op het terrein van KFCMZ Tollembeek, Hernestraat, Galmaarden.

  • 16/11/19 / Sportingboys - Dilbeek
  • 30/11/19 / Sportingboys - Pichichi
  • 7/12/19 / Sportingboys - Lembeek
  • 25/01/20 / Sportingboys - Congo
  • 8/02/20 / Sportingboys - Safira
  • 7/03/20 / Sportingboys - Lamme Guiche

Kalenderwijzigingen

Speeldag 12: 23/11/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2a14:00 SICCARD BOYS SIMCA BOYS
  • tijd versteld naar: 14:00:00
2a15:00 VK VAILLANT NICKYSPURTERS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 7 (19/10/2019)
2b15:00 FC SPORTINGBOYS DAVIDSKORNUITEN
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3a15:00 C.P. LEEUW VK BUIZINGEN
  • tijd versteld naar: 15:00:00
veteranen15:30 DOGS UNITED FLORA
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 27 (14/03/2020)
  • tijd versteld naar: 15:30:00

Speeldag 13: 30/11/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2a15:00 STINNE BOYS VK VAILLANT
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2a15:00 SIMCA BOYS BLEUKEN LANGEVELDE A
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2a15:00 STINNE BOYS BLEUKEN LANGEVELDE A
  • Uitgestelde match van Speeldag 28 (21/03/2020)
2b15:00 FC SPORTINGBOYS FC PICHICHI
  • tijd versteld naar: 15:00:00
  • KFCMZ Tollembeek, Hernestraat, Galmaarden
2b15:00 FC STROPPEN VK GAREEL A
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2b14:30 FC SAFIRA VK BOUWVRIENDEN
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2b15:00 FC STROPPEN FC SAFIRA
  • Uitgestelde match van Speeldag 26 (07/03/2020)
3b15:00 FLORA LIKERT SPORTING AFFLIGEM
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3b14:00 SKO VOLLEZELE B VK OPEL BOYS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
3b17:00 FC KASTEELTJE HOKE
  • tijd versteld naar: 17:00:00
3b15:00 VC VISIE SPARTA DEN BOS B
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
3b14:00 SKO VOLLEZELE B SPARTA DEN BOS B
  • Uitgestelde match van Speeldag 26 (07/03/2020)
3c16:00 VK DE SJOETERS YB Z.S.V. OVERIJSE
  • tijd versteld naar: 16:00:00
veteranen16:00 BOBO VK GAREEL
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)

Speeldag 14: 07/12/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

114:00 FC DEPOT TERVUREN RANGERS
  • tijd versteld naar: 14:00:00
2a14:00 DYNAMO WIJNDAAL PEUTIE 94
  • tijd versteld naar: 14:00:00
2a15:00 STINNE BOYS SV TIJL
  • later te bepalen datum
2b15:00 FC SPORTINGBOYS FCS LEMBEEK 2016
  • tijd versteld naar: 15:00:00
  • KFCMZ Tollembeek, Hernestraat, Galmaarden
3a15:00 C.P. LEEUW FC F.D.C.
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3a15:00 VK BUIZINGEN KLEIN LEEUW
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
3b17:00 FC KASTEELTJE VK OPEL BOYS
  • tijd versteld naar: 17:00:00

Speeldag 15: 14/12/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

115:30 DOGS UNITED A RED STAR JUNIORS 1640
  • Uitgestelde match van Speeldag 6 (12/10/2019)
115:00 SPARTA DEN BOS A CF PENARROYA
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
115:30 FC CRISTAL BOYS A VK DE VISSERS
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
114:00 VK DE SJOETERS A FC CAFEBOONTJES A
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
2a15:00 SICCARD BOYS NICKYSPURTERS
  • Uitgestelde match van Speeldag 1 (07/09/2019)
2a16:15 DYNAMO WIJNDAAL FC CAFEBOONTJES B
  • Uitgestelde match van Speeldag 3 (21/09/2019)
2a17:00 VK POREISTAMPERS LOKOMOTIV CENTRUM B
  • Uitgestelde match van Speeldag 5 (05/10/2019)
2a15:00 SC DUVELSHOEK SV TIJL
  • Uitgestelde match van Speeldag 5 (05/10/2019)
2a15:00 STINNE BOYS VK VAILLANT
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)
2a15:00 SIMCA BOYS BLEUKEN LANGEVELDE A
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)
2a15:00 FC CITE PEUTIE 94
  • Uitgestelde match van Speeldag 23 (15/02/2020)
2b13:30 VK HONDZOCHT FC CONGO
  • Uitgestelde match van Speeldag 9 (02/11/2019)
2b15:00 FC STROPPEN VK GAREEL A
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)
2b14:30 FC SAFIRA VK BOUWVRIENDEN
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)
2b15:00 RC LAMME GUICHE FC POTE AGE JETTE B
  • Uitgestelde match van Speeldag 21 (01/02/2020)
2b15:00 DAVIDSKORNUITEN FC SPORTINGBOYS
  • Uitgestelde match van Speeldag 28 (21/03/2020)
3a15:00 VK BUIZINGEN KLEIN LEEUW
  • Uitgestelde match van Speeldag 14 (07/12/2019)
3a14:00 VK YOUNG BOYS FC NISSAN ESSENBEEK A
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
3a15:30 SKO VOLLEZELE A FC NEDERBOELARE
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
3a15:00 VK POLDER JUNGLE BOYS
  • Uitgestelde match van Speeldag 24 (22/02/2020)
3a15:00 VK NOORDERLICHT FC F.D.C.
  • Uitgestelde match van Speeldag 29 (28/03/2020)
3a13:00 VK DE VISSERS YOUTH VC VRAAGTEKEN B
  • Uitgestelde match van Speeldag 18 (11/01/2020)
3b13:30 FC CRISTAL BOYS B FLORA LIKERT
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
3b14:00 SKO VOLLEZELE B VK OPEL BOYS
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)
3b13:30 SPARTA DEN BOS B VK DE SJOETERS B
  • Uitgestelde match van Speeldag 25 (29/02/2020)
3b16:30 VC VRAAGTEKEN A BLEUKEN LANGEVELDE B
  • Uitgestelde match van Speeldag 28 (21/03/2020)
3b15:00 HOKE FC KASTEELTJE
  • Uitgestelde match van Speeldag 29 (28/03/2020)
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3c14:30 EENDRACHT VILVOORDE FC IN ONZEN TIJD
  • Uitgestelde match van Speeldag 7 (19/10/2019)
3c17:00 VK DE SJOETERS YB LOKOMOTIV CENTRUM A
  • Uitgestelde match van Speeldag 19 (18/01/2020)
3c15:30 PEUTIE 1801 FC BORNEO
  • Uitgestelde match van Speeldag 23 (15/02/2020)
3c15:00 K.SP.TANGE A FC NISSAN ESSENBEEK B
  • Uitgestelde match van Speeldag 29 (28/03/2020)
veteranen16:00 BOBO WEEK SPORT
  • Uitgestelde match van Speeldag 9 (02/11/2019)
veteranen14:00 FC CRISTAL BOYS FLORA
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
veteranen14:00 J.B. UNITED SPARTA DEN BOS
  • Uitgestelde match van Speeldag 26 (07/03/2020)
veteranen15:00 ZUUN UNITED DOGS UNITED
  • Uitgestelde match van Speeldag 27 (14/03/2020)

Speeldag 16: 21/12/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

115:00 VK DE VISSERS V.O.K. JEZUS EIK A
  • Uitgestelde match van Speeldag 6 (12/10/2019)
115:00 TERVUREN RANGERS FC CRISTAL BOYS A
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
114:00 FC CAFEBOONTJES A FC DEPOT
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
  • tijd versteld naar: 14:00:00
114:00 VK DE SJOETERS A RED STAR JUNIORS 1640
  • Uitgestelde match van Speeldag 24 (22/02/2020)
114:30 CF PENARROYA SPARTA DEN BOS A
  • Uitgestelde match van Speeldag 26 (07/03/2020)
113:30 FC POTE AGE JETTE A DOGS UNITED A
  • Uitgestelde match van Speeldag 27 (14/03/2020)
2a15:00 FC CITE SICCARD BOYS
  • Uitgestelde match van Speeldag 3 (21/09/2019)
2a14:00 BLEUKEN LANGEVELDE A VK VAILLANT
  • Uitgestelde match van Speeldag 7 (19/10/2019)
2a15:00 SIMCA BOYS FC CAFEBOONTJES B
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
2a15:00 SC DUVELSHOEK NICKYSPURTERS
  • Uitgestelde match van Speeldag 10 (09/11/2019)
2a15:00 STINNE BOYS VK POREISTAMPERS
  • Uitgestelde match van Speeldag 26 (07/03/2020)
2a16:15 DYNAMO WIJNDAAL SV TIJL
  • Uitgestelde match van Speeldag 28 (21/03/2020)
2b16:30 VK DILBEEK FC DE LEEUWERIK
  • Uitgestelde match van Speeldag 2 (14/09/2019)
2b15:00 FC SPORTINGBOYS VK BOUWVRIENDEN
  • Uitgestelde match van Speeldag 9 (02/11/2019)
  • tijd versteld naar: 15:00:00
2b15:00 FC STROPPEN FC CONGO
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
2b15:00 FCS LEMBEEK 2016 VK GAREEL A
  • Uitgestelde match van Speeldag 28 (21/03/2020)
3a16:00 FC NEDERBOELARE VK POLDER
  • Uitgestelde match van Speeldag 5 (05/10/2019)
3a13:00 FC F.D.C. JUNGLE BOYS
  • Uitgestelde match van Speeldag 5 (05/10/2019)
3a13:00 VK DE VISSERS YOUTH VK BUIZINGEN
  • Uitgestelde match van Speeldag 20 (25/01/2020)
3a13:30 FC NISSAN ESSENBEEK A FC TREF
  • Uitgestelde match van Speeldag 28 (21/03/2020)
3a16:00 C.P. LEEUW VC VRAAGTEKEN B
  • Uitgestelde match van Speeldag 1 (07/09/2019)
3b15:00 HOKE VC VRAAGTEKEN A
  • Uitgestelde match van Speeldag 2 (14/09/2019)
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3b15:00 VC VISIE SPARTA DEN BOS B
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)
3b13:30 FC CRISTAL BOYS B FC PATRON
  • Uitgestelde match van Speeldag 21 (01/02/2020)
3b14:00 SKO VOLLEZELE B V.O.K. JEZUS EIK C
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
3c13:00 BOBO B V.O.K. JEZUS EIK B
  • Uitgestelde match van Speeldag 9 (02/11/2019)
3c16:30 FC ONS HUIS K.SP.TANGE A
  • Uitgestelde match van Speeldag 9 (02/11/2019)
veteranen17:00 DOGS UNITED SPORTING CORNER
  • Uitgestelde match van Speeldag 4 (28/09/2019)
veteranen16:00 BOBO VK GAREEL
  • Uitgestelde match van Speeldag 13 (30/11/2019)

Speeldag 17: 04/01/2020 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

114:00 DOGS UNITED A BOBO A
  • Uitgestelde match van Speeldag 2 (14/09/2019)
  • tijd versteld naar: 14:00:00
veteranen15:30 DOGS UNITED BOBO
  • Uitgestelde match van Speeldag 2 (14/09/2019)
  • tijd versteld naar: 15:30:00

Speeldag 18: 11/01/2020 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2b15:00 FC SPORTINGBOYS FC STROPPEN
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3a13:00 VK DE VISSERS YOUTH VC VRAAGTEKEN B
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
3b15:00 HOKE VK DE SJOETERS B
  • tijd versteld naar: 15:00:00

Speeldag 19: 18/01/2020 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2b15:00 FC SPORTINGBOYS VK HONDZOCHT
  • tijd versteld naar: 15:00:00
3b17:00 FC KASTEELTJE SKO VOLLEZELE B
  • tijd versteld naar: 17:00:00
3c17:00 VK DE SJOETERS YB LOKOMOTIV CENTRUM A
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)