Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
Kalender


zaterdag 05 september 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-V.O.K. Jezus Eik A
16.15Dynamo Wijndaal -FC Caféboontjes A
15.00FC Depot-VK Dilbeek
14.30Sparta den Bos A-VK De Vissers A
15.00Tervuren Rangers-FC Pote Age Jette A
15.00VK Bouwvrienden-FC Petit St Guidon
14.00VK De Sjoeters A-VK Poreistampers


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Hoke
15.00FC Cité-Lokomotiv Centrum B
15.15FC In Onzen Tijd-Siccard Boys
15.00Nickyspurters-FC Ons Huis
15.45Peutie 94-Simca Boys
15.00Stinne Boys-VC Bleuken Langevelde A
15.00VK Vaillant-SV Tijl


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-FC Pote Age Jette B
15.00FC Stroppen-FC Pichichi
13.30Nissan Essenbeek A-Jungle Boys
15.00RC Lamme Guiche-Sporting Boys
17.00Red Star Juniors 1640-Flora Likert
15.00VK 't Gareel A-Davidskornuiten
13.30VK Hondzocht-FC Safira


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-VK De Vissers Youth
15.00Nissan Essenbeek B-FCS Lembeek 2016
15.00VK Buizingen-VK Young Boys
14.30VK Klein Leeuw-FC Nederboelare
13.00VK Noorderlicht-SKO Vollezele A
15.00VK Polder-CP Leeuw


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-SKO Vollezele B
16.45FC 't Kasteeltje-FC Caféboontjes B
13.00Sparta den Bos B-VC Visie
15.00VC 't Vraagteken A-Sporting Affligem
15.30VK De Sjoeters B-VC Bleuken Langevelde B
14.30VK Opel Boys-Flora


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -FC Cecilia United
14.00Cristal Boys C-V.O.K. Jezus Eik B
15.00K. SP. Tange A-ZSV Overijse
15.30Peutie 1801-Eendracht Vilvoorde
16.00Sparta den Bos C-FC Borneo
17.00VK De Sjoeters YB-SC Duvelshoek


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -Zuun United
15.30Dogs United B-Sporting Corner
15.30FC Tref-V.O.K. Jezus Eik C
12.30K. SP. Tange B-JB United
15:30Siamu-Brussels-Staffteam
13.30VK 't Gareel B-Week Sport


zaterdag 12 september 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-VK Bouwvrienden
15.00FC Depot-VK Poreistampers
13.00FC Petit St Guidon-VK De Sjoeters A
15.30FC Pote Age Jette A -V.O.K. Jezus Eik A
14.30Sparta den Bos A-Dynamo Wijndaal
15.00Tervuren Rangers-FC Caféboontjes A
16.30VK Dilbeek-VK De Vissers A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Peutie 94
15.00FC Cité-VC Bleuken Langevelde A
15.15FC In Onzen Tijd-VK Vaillant
16.30FC Ons Huis-Hoke
15.30Lokomotiv Centrum B-Siccard Boys
15.00Simca Boys-Stinne Boys
17.00SV Tijl-Nickyspurters


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-Sporting Boys
13.30FC Pote Age Jette B-FC Safira
15.00FC Stroppen-RC Lamme Guiche
15.30Flora Likert-FC Pichichi
15.30Jungle Boys-VK 't Gareel A
15.00Red Star Juniors 1640-Davidskornuiten
13.30VK Hondzocht-Nissan Essenbeek A


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-SKO Vollezele A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-VK Buizingen
13.45FC Congo-VK De Vissers Youth
15.00FCS Lembeek 2016-VK Klein Leeuw
13.00VK Noorderlicht-Nissan Essenbeek B
15.00VK Polder-VK Young Boys


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-VC 't Vraagteken A
15.00FC Patron-SKO Vollezele B
14.00Flora-VC Visie
13.00Sparta den Bos B-FC 't Kasteeltje
15.30Sporting Affligem-VK De Sjoeters B
14.30VK Opel Boys-VC Bleuken Langevelde B


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-K. SP. Tange A
14.30Eendracht Vilvoorde-V.O.K. Jezus Eik B
14.00Lokomotiv Centrum A-FC Borneo
15.30Peutie 1801-FC Cecilia United
16.00Sparta den Bos C-Bobo B
15.00ZSV Overijse-VK De Sjoeters YB


DERDE AFDELING D
15.30Dogs United B-Zuun United
15.30FC Tref-K. SP. Tange B
14.00JB United -VK 't Gareel B
15:30Siamu-Brussels-Bobo
15:00Sporting Corner -V.O.K. Jezus Eik C
14.30VC 't Vraagteken B-Staffteam


zaterdag 19 september 2020
EERSTE AFDELING
15.30FC Caféboontjes A-FC Depot
14.30V.O.K. Jezus Eik A-FC Petit St Guidon
14.00VK De Sjoeters A-Sparta den Bos A
15.00VK De Vissers A-FC Pote Age Jette A
17.00VK Poreistampers-VK Dilbeek


TWEEDE AFDELING A
15.30Hoke-Simca Boys
15.45Peutie 94-Nickyspurters
15.00Siccard Boys-FC Ons Huis
15.00Stinne Boys-FC In Onzen Tijd
17.00SV Tijl-FC Cité
14.00VC Bleuken Langevelde A-Lokomotiv Centrum B
15.00VK Vaillant-Cristal Boys A


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-Flora Likert
15.30FC Pichichi-FC Pote Age Jette B
13.00FC Safira-Jungle Boys
13.30Nissan Essenbeek A-FC De Leeuwerik
15.00RC Lamme Guiche-VK Hondzocht
17.00Red Star Juniors 1640-Sporting Boys
15.00VK 't Gareel A-FC Stroppen


DERDE AFDELING A
16.00FC Nederboelare-FC Congo
15.00Nissan Essenbeek B-VK Polder
15.30SKO Vollezele A-FCS Lembeek 2016
15.00VK Buizingen-VK Noorderlicht
13.00VK De Vissers Youth-CP Leeuw
14.30VK Klein Leeuw-F.C F.D.C. Petit-Enghien


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-Cristal Boys B
14.00FC Caféboontjes B-VK Opel Boys
14.00SKO Vollezele B-Sporting Affligem
15.45VC Bleuken Langevelde B-Flora
15.00VC Visie-FC Patron
15.30VK De Sjoeters B-Sparta den Bos B


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -Cristal Boys C
15.30FC Borneo-Eendracht Vilvoorde
15.00K. SP. Tange A-Peutie 1801
15.00SC Duvelshoek-Lokomotiv Centrum A
13.00V.O.K. Jezus Eik B-ZSV Overijse
17.00VK De Sjoeters YB-Sparta den Bos C


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -FC Tref
12.30K. SP. Tange B-Dogs United B
15.45Staffteam-Sporting Corner
16.00V.O.K. Jezus Eik C-JB United
13.30VK 't Gareel B-Siamu-Brussels
14.00Week Sport -VC 't Vraagteken B


zaterdag 26 september 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-VK De Sjoeters A
15.00FC Depot-VK Bouwvrienden
13.00FC Petit St Guidon-Sparta den Bos A
15.30FC Pote Age Jette A -VK Poreistampers
15.00Tervuren Rangers-Dynamo Wijndaal
14.30V.O.K. Jezus Eik A-VK De Vissers A
16.30VK Dilbeek-FC Caféboontjes A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Stinne Boys
15.00FC Cité-Peutie 94
16.30FC Ons Huis-VC Bleuken Langevelde A
15.30Hoke-Siccard Boys
15.30Lokomotiv Centrum B-SV Tijl
15.00Nickyspurters-VK Vaillant
15.00Simca Boys-FC In Onzen Tijd


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-RC Lamme Guiche
13.30FC Pote Age Jette B-Davidskornuiten
13.00FC Safira-FC Pichichi
15.30Flora Likert-Sporting Boys
15.30Jungle Boys-FC Stroppen
15.00Red Star Juniors 1640-Nissan Essenbeek A
13.30VK Hondzocht-VK 't Gareel A


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-FC Nederboelare
13.45FC Congo-VK Young Boys
15.00FCS Lembeek 2016-F.C F.D.C. Petit-Enghien
15.30SKO Vollezele A-VK De Vissers Youth
13.00VK Noorderlicht-VK Klein Leeuw
15.00VK Polder-VK Buizingen


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-VK De Sjoeters B
15.00FC Patron-VC Bleuken Langevelde B
14.00Flora-FC Caféboontjes B
14.00SKO Vollezele B-VC Visie
15.30Sporting Affligem-Sparta den Bos B
14.30VK Opel Boys-VC 't Vraagteken A


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-VK De Sjoeters YB
14.30Eendracht Vilvoorde-SC Duvelshoek
14.00Lokomotiv Centrum A-FC Cecilia United
15.30Peutie 1801-Bobo B
13.00V.O.K. Jezus Eik B-FC Borneo
15.00ZSV Overijse-Sparta den Bos C


DERDE AFDELING D
15.30Dogs United B-Bobo
15.30FC Tref-VK 't Gareel B
14.00JB United -Siamu-Brussels
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Staffteam
14.30VC 't Vraagteken B-Zuun United


zaterdag 03 oktober 2020
EERSTE AFDELING
16.15Dynamo Wijndaal -FC Depot
15.30FC Caféboontjes A-FC Pote Age Jette A
14.30Sparta den Bos A-Dogs United A
15.00VK Bouwvrienden-VK Dilbeek
14.00VK De Sjoeters A-Tervuren Rangers
15.00VK De Vissers A-FC Petit St Guidon
17.00VK Poreistampers-V.O.K. Jezus Eik A


TWEEDE AFDELING A
15.15FC In Onzen Tijd-Cristal Boys A
15.00Siccard Boys-Simca Boys
15.00Stinne Boys-Nickyspurters
17.00SV Tijl-FC Ons Huis
14.00VC Bleuken Langevelde A-Hoke
15.00VK Vaillant-FC Cité


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-FC Safira
15.30FC Pichichi-Jungle Boys
15.00FC Stroppen-VK Hondzocht
13.30Nissan Essenbeek A-Flora Likert
15.00RC Lamme Guiche-Red Star Juniors 1640
15.30Sporting Boys-FC Pote Age Jette B
15.00VK 't Gareel A-FC De Leeuwerik


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-VK Noorderlicht
16.00FC Nederboelare-SKO Vollezele A
15.00Nissan Essenbeek B-FC Congo
13.00VK De Vissers Youth-FCS Lembeek 2016
14.30VK Klein Leeuw-VK Polder
14.00VK Young Boys-CP Leeuw


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-VK Opel Boys
14.00FC Caféboontjes B-FC Patron
13.00Sparta den Bos B-Cristal Boys B
15.00VC 't Vraagteken A-Flora
15.45VC Bleuken Langevelde B-SKO Vollezele B
15.00VC Visie-Sporting Affligem


DERDE AFDELING C
15.30FC Borneo-ZSV Overijse
15.00K. SP. Tange A-Lokomotiv Centrum A
16.00Sparta den Bos C-Cristal Boys C
17.00VK De Sjoeters YB-Peutie 1801


DERDE AFDELING D
12.30K. SP. Tange B-VC 't Vraagteken B
15:30Siamu-Brussels-FC Tref
15.45Staffteam-JB United
13.30VK 't Gareel B-Dogs United B
14.00Week Sport -V.O.K. Jezus Eik C
15.00Zuun United-Sporting Corner


zaterdag 10 oktober 2020
EERSTE AFDELING
15.00FC Depot-VK De Sjoeters A
13.00FC Petit St Guidon-Dogs United A
15.30FC Pote Age Jette A -VK Bouwvrienden
15.00Tervuren Rangers-Sparta den Bos A
14.30V.O.K. Jezus Eik A-FC Caféboontjes A
15.00VK De Vissers A-VK Poreistampers
16.30VK Dilbeek-Dynamo Wijndaal


TWEEDE AFDELING A
15.00FC Cité-Stinne Boys
16.30FC Ons Huis-Peutie 94
15.30Hoke-SV Tijl
15.30Lokomotiv Centrum B-VK Vaillant
15.00Nickyspurters-FC In Onzen Tijd
15.00Siccard Boys-VC Bleuken Langevelde A
15.00Simca Boys-Cristal Boys A


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-FC Stroppen
15.30FC Pichichi-Davidskornuiten
13.30FC Pote Age Jette B-Nissan Essenbeek A
13.00FC Safira-Sporting Boys
15.30Flora Likert-RC Lamme Guiche
15.30Jungle Boys-VK Hondzocht
15.00Red Star Juniors 1640-VK 't Gareel A


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-Nissan Essenbeek B
15.00FC Congo-VK Buizingen
15.00FCS Lembeek 2016-VK Noorderlicht
15.30SKO Vollezele A-VK Young Boys
13.00VK De Vissers Youth-FC Nederboelare
15.00VK Polder-F.C F.D.C. Petit-Enghien


DERDE AFDELING B
15.00FC Patron-VC 't Vraagteken A
14.00Flora-FC 't Kasteeltje
14.00SKO Vollezele B-FC Caféboontjes B
15.30Sporting Affligem-Cristal Boys B
15.00VC Visie-VC Bleuken Langevelde B
14.30VK Opel Boys-VK De Sjoeters B


DERDE AFDELING C
14.30Eendracht Vilvoorde-K. SP. Tange A
15.30FC Borneo-SC Duvelshoek
14.00Lokomotiv Centrum A-Bobo B
15.30Peutie 1801-Sparta den Bos C
13.00V.O.K. Jezus Eik B-FC Cecilia United
15.00ZSV Overijse-Cristal Boys C


DERDE AFDELING D
14.00JB United -FC Tref
15:00Sporting Corner -K. SP. Tange B
15.45Staffteam-Week Sport
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Zuun United
14.30VC 't Vraagteken B-Bobo


zaterdag 17 oktober 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-Tervuren Rangers
16.15Dynamo Wijndaal -FC Pote Age Jette A
15.30FC Caféboontjes A-VK De Vissers A
14.30Sparta den Bos A-FC Depot
15.00VK Bouwvrienden-V.O.K. Jezus Eik A
14.00VK De Sjoeters A-VK Dilbeek
17.00VK Poreistampers-FC Petit St Guidon


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Nickyspurters
15.15FC In Onzen Tijd-FC Cité
15.45Peutie 94-Hoke
15.00Stinne Boys-Lokomotiv Centrum B
17.00SV Tijl-Siccard Boys
15.00VK Vaillant-FC Ons Huis


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-Jungle Boys
15.00FC Stroppen-Red Star Juniors 1640
13.30Nissan Essenbeek A-FC Safira
15.00RC Lamme Guiche-FC Pote Age Jette B
15.30Sporting Boys-FC Pichichi
15.00VK 't Gareel A-Flora Likert
13.30VK Hondzocht-FC De Leeuwerik


DERDE AFDELING A
16.00FC Nederboelare-FCS Lembeek 2016
15.00Nissan Essenbeek B-SKO Vollezele A
15.00VK Buizingen-CP Leeuw
14.30VK Klein Leeuw-FC Congo
13.00VK Noorderlicht-VK Polder
14.00VK Young Boys-VK De Vissers Youth


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-FC Patron
14.00FC Caféboontjes B-VC Visie
13.00Sparta den Bos B-VK Opel Boys
15.00VC 't Vraagteken A-SKO Vollezele B
15.30VK De Sjoeters B-Flora


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -Eendracht Vilvoorde
14.00Cristal Boys C-Peutie 1801
15.00FC Cecilia United-FC Borneo
15.00K. SP. Tange A-V.O.K. Jezus Eik B
15.00SC Duvelshoek-ZSV Overijse
17.00VK De Sjoeters YB-Lokomotiv Centrum A


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -Sporting Corner
15.30Dogs United B-FC Tref
12.30K. SP. Tange B-V.O.K. Jezus Eik C
13.30VK 't Gareel B-VC 't Vraagteken B
14.00Week Sport -JB United
15.00Zuun United-Staffteam


zaterdag 24 oktober 2020
EERSTE AFDELING
15.30FC Caféboontjes A-VK Poreistampers
15.00FC Depot-Dogs United A
13.00FC Petit St Guidon-Tervuren Rangers
15.30FC Pote Age Jette A -VK De Sjoeters A
14.30V.O.K. Jezus Eik A-Dynamo Wijndaal
15.00VK De Vissers A-VK Bouwvrienden
16.30VK Dilbeek-Sparta den Bos A


TWEEDE AFDELING A
15.00FC Cité-Cristal Boys A
16.30FC Ons Huis-Stinne Boys
15.30Hoke-VK Vaillant
15.30Lokomotiv Centrum B-FC In Onzen Tijd
15.00Siccard Boys-Peutie 94
15.00Simca Boys-Nickyspurters


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-Sporting Boys
15.30FC Pichichi-Nissan Essenbeek A
13.30FC Pote Age Jette B-VK 't Gareel A
13.00FC Safira-RC Lamme Guiche
15.30Flora Likert-FC Stroppen
15.30Jungle Boys-FC De Leeuwerik
17.00Red Star Juniors 1640-VK Hondzocht


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-VK Klein Leeuw
15.00FC Congo-F.C F.D.C. Petit-Enghien
16.00FC Nederboelare-VK Young Boys
15.00FCS Lembeek 2016-VK Polder
15.30SKO Vollezele A-VK Buizingen
13.00VK De Vissers Youth-Nissan Essenbeek B


DERDE AFDELING B
14.00FC Caféboontjes B-VC Bleuken Langevelde B
15.00FC Patron-VK De Sjoeters B
14.00Flora-Sparta den Bos B
14.00SKO Vollezele B-FC 't Kasteeltje
15.00VC Visie-VC 't Vraagteken A
14.30VK Opel Boys-Cristal Boys B


DERDE AFDELING C
14.30Eendracht Vilvoorde-VK De Sjoeters YB
15.30FC Borneo-K. SP. Tange A
14.00Lokomotiv Centrum A-Sparta den Bos C
15.00SC Duvelshoek-FC Cecilia United
13.00V.O.K. Jezus Eik B-Bobo B
15.00ZSV Overijse-Peutie 1801


DERDE AFDELING D
14.00JB United -Dogs United B
15:00Sporting Corner -VK 't Gareel B
15.45Staffteam-K. SP. Tange B
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Bobo
14.30VC 't Vraagteken B-Siamu-Brussels
14.00Week Sport -Zuun United


zaterdag 31 oktober 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-FC Caféboontjes A
15.00FC Depot-VK De Vissers A
13.00FC Petit St Guidon-FC Pote Age Jette A
14.30Sparta den Bos A-VK Bouwvrienden
15.00Tervuren Rangers-VK Poreistampers
14.00VK De Sjoeters A-Dynamo Wijndaal
16.30VK Dilbeek-V.O.K. Jezus Eik A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-SV Tijl
15.00FC Cité-Siccard Boys
15.15FC In Onzen Tijd-Peutie 94
15.30Lokomotiv Centrum B-Hoke
15.00Nickyspurters-VC Bleuken Langevelde A
15.00Simca Boys-FC Ons Huis
15.00Stinne Boys-VK Vaillant


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-Davidskornuiten
15.00FC Stroppen-Nissan Essenbeek A
15.30Flora Likert-FC Safira
15.30Jungle Boys-FC Pote Age Jette B
15.00Red Star Juniors 1640-FC Pichichi
15.00VK 't Gareel A-RC Lamme Guiche
13.30VK Hondzocht-Sporting Boys


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-Nissan Essenbeek B
15.00FC Congo-SKO Vollezele A
15.00FCS Lembeek 2016-CP Leeuw
14.30VK Klein Leeuw-VK Buizingen
15.00VK Polder-FC Nederboelare


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-FC Caféboontjes B
14.00Flora-SKO Vollezele B
13.00Sparta den Bos B-VC 't Vraagteken A
15.30Sporting Affligem-FC Patron
15.30VK De Sjoeters B-FC 't Kasteeltje
14.30VK Opel Boys-VC Visie


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-FC Cecilia United
14.00Lokomotiv Centrum A-V.O.K. Jezus Eik B
15.30Peutie 1801-SC Duvelshoek
16.00Sparta den Bos C-K. SP. Tange A
17.00VK De Sjoeters YB-Bobo B
15.00ZSV Overijse-Eendracht Vilvoorde


DERDE AFDELING D
15.30Dogs United B-Week Sport
15.30FC Tref-Zuun United
14.00JB United -Sporting Corner
15:30Siamu-Brussels-K. SP. Tange B
14.30VC 't Vraagteken B-V.O.K. Jezus Eik C
13.30VK 't Gareel B-Bobo


zaterdag 07 november 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-VK Dilbeek
16.15Dynamo Wijndaal -VK De Vissers A
14.30Sparta den Bos A-FC Pote Age Jette A
15.00Tervuren Rangers-FC Depot
15.00VK Bouwvrienden-VK Poreistampers
14.00VK De Sjoeters A-V.O.K. Jezus Eik A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Lokomotiv Centrum B
15.15FC In Onzen Tijd-FC Ons Huis
15.00Nickyspurters-FC Cité
16.45Peutie 94-VC Bleuken Langevelde A
15.00Simca Boys-SV Tijl
15.00Stinne Boys-Hoke
15.00VK Vaillant-Siccard Boys


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-Red Star Juniors 1640
15.00FC Stroppen-FC Pote Age Jette B
13.30Nissan Essenbeek A-Davidskornuiten
15.00RC Lamme Guiche-FC Pichichi
15.30Sporting Boys-Jungle Boys
15.00VK 't Gareel A-FC Safira


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-CP Leeuw
15.00Nissan Essenbeek B-FC Nederboelare
15.00VK Buizingen-VK De Vissers Youth
14.30VK Klein Leeuw-SKO Vollezele A
14.00VK Young Boys-FCS Lembeek 2016


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-VC Visie
13.00Sparta den Bos B-FC Patron
15.00VC 't Vraagteken A-VC Bleuken Langevelde B
15.30VK De Sjoeters B-SKO Vollezele B


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-Lokomotiv Centrum A
15.00FC Cecilia United-ZSV Overijse
15.00K. SP. Tange A-SC Duvelshoek
16.00Sparta den Bos C-Eendracht Vilvoorde
17.00VK De Sjoeters YB-V.O.K. Jezus Eik B


DERDE AFDELING D
15.30FC Tref-VC 't Vraagteken B
12.30K. SP. Tange B-Week Sport
15:30Siamu-Brussels-Sporting Corner
13.30VK 't Gareel B-V.O.K. Jezus Eik C
15.00Zuun United-JB United


zaterdag 14 november 2020
EERSTE AFDELING
15.30FC Caféboontjes A-VK Bouwvrienden
13.00FC Petit St Guidon-FC Depot
15.30FC Pote Age Jette A -Dogs United A
14.30V.O.K. Jezus Eik A-Sparta den Bos A
15.00VK De Vissers A-VK De Sjoeters A
16.30VK Dilbeek-Tervuren Rangers
17.00VK Poreistampers-Dynamo Wijndaal


TWEEDE AFDELING A
15.30Hoke-FC In Onzen Tijd
15.30Lokomotiv Centrum B-Nickyspurters
15.00Siccard Boys-Stinne Boys
15.00Simca Boys-FC Cité
17.00SV Tijl-Peutie 94
14.00VC Bleuken Langevelde A-VK Vaillant


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-RC Lamme Guiche
15.30FC Pichichi-VK 't Gareel A
13.30FC Pote Age Jette B-VK Hondzocht
13.00FC Safira-FC Stroppen
15.30Flora Likert-FC De Leeuwerik
15.30Jungle Boys-Red Star Juniors 1640
15.30Sporting Boys-Nissan Essenbeek A


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-VK Noorderlicht
15.00FC Congo-VK Polder
16.00FC Nederboelare-VK Buizingen
15.30SKO Vollezele A-F.C F.D.C. Petit-Enghien
13.00VK De Vissers Youth-VK Klein Leeuw
14.00VK Young Boys-Nissan Essenbeek B


DERDE AFDELING B
14.00FC Caféboontjes B-VC 't Vraagteken A
14.00SKO Vollezele B-Sparta den Bos B
15.30Sporting Affligem-VK Opel Boys
15.45VC Bleuken Langevelde B-FC 't Kasteeltje
15.00VC Visie-VK De Sjoeters B


DERDE AFDELING C
15.30FC Borneo-VK De Sjoeters YB
15.00FC Cecilia United-K. SP. Tange A
14.00Lokomotiv Centrum A-Peutie 1801
15.00SC Duvelshoek-Bobo B
13.00V.O.K. Jezus Eik B-Sparta den Bos C


DERDE AFDELING D
15:00Sporting Corner -FC Tref
15.45Staffteam-VK 't Gareel B
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Siamu-Brussels
14.30VC 't Vraagteken B-Dogs United B
14.00Week Sport -Bobo
15.00Zuun United-K. SP. Tange B


zaterdag 21 november 2020
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-VK Poreistampers
15.00FC Depot-V.O.K. Jezus Eik A
13.00FC Petit St Guidon-Dynamo Wijndaal
14.30Sparta den Bos A-FC Caféboontjes A
15.00Tervuren Rangers-VK De Vissers A
13.30VK De Sjoeters A-VK Bouwvrienden
16.30VK Dilbeek-FC Pote Age Jette A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-VC Bleuken Langevelde A
15.00FC Cité-Hoke
15.15FC In Onzen Tijd-SV Tijl
15.30Lokomotiv Centrum B-FC Ons Huis
14.30Nickyspurters-Siccard Boys
15.00Simca Boys-VK Vaillant
15.00Stinne Boys-Peutie 94


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-FC Pichichi
15.00FC Stroppen-Sporting Boys
15.00Flora Likert-FC Pote Age Jette B
15.30Jungle Boys-RC Lamme Guiche
15.00Red Star Juniors 1640-FC Safira
15.00VK 't Gareel A-Nissan Essenbeek A
13.30VK Hondzocht-Davidskornuiten


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-VK Young Boys
13.45FC Congo-CP Leeuw
15.00FCS Lembeek 2016-VK Buizingen
14.30VK Klein Leeuw-Nissan Essenbeek B
13.00VK Noorderlicht-FC Nederboelare
15.00VK Polder-VK De Vissers Youth


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-VC Bleuken Langevelde B
13.30Flora-FC Patron
13.00Sparta den Bos B-FC Caféboontjes B
15.30Sporting Affligem-FC 't Kasteeltje
15.00VK De Sjoeters B-VC 't Vraagteken A
14.30VK Opel Boys-SKO Vollezele B


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-SC Duvelshoek
14.00Lokomotiv Centrum A-Eendracht Vilvoorde
15.30Peutie 1801-FC Borneo
16.00Sparta den Bos C-FC Cecilia United
16.30VK De Sjoeters YB-K. SP. Tange A
15.00ZSV Overijse-Bobo B


DERDE AFDELING D
15.30Dogs United B-Staffteam
15.30FC Tref-Week Sport
14.00JB United -Bobo
15.30Siamu-Brussels-Zuun United
14.30VC 't Vraagteken B-Sporting Corner
13.30VK 't Gareel B-K. SP. Tange B


zaterdag 28 november 2020
EERSTE AFDELING
16.15Dynamo Wijndaal -VK De Sjoeters A
15.00FC Caféboontjes A-Dogs United A
15.30FC Pote Age Jette A -FC Petit St Guidon
14.30V.O.K. Jezus Eik A-VK Dilbeek
15.00VK Bouwvrienden-Sparta den Bos A
15.00VK De Vissers A-FC Depot
17.00VK Poreistampers-Tervuren Rangers


TWEEDE AFDELING A
16.30FC Ons Huis-Simca Boys
15.00Hoke-Lokomotiv Centrum B
15.45Peutie 94-FC In Onzen Tijd
15.00Siccard Boys-FC Cité
17.00SV Tijl-Cristal Boys A
14.00VC Bleuken Langevelde A-Nickyspurters


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-FC De Leeuwerik
15.30FC Pichichi-Red Star Juniors 1640
13.30FC Pote Age Jette B-Jungle Boys
13.00FC Safira-Flora Likert
13.30Nissan Essenbeek A-FC Stroppen
15.00Sporting Boys-VK Hondzocht


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-FCS Lembeek 2016
16.00FC Nederboelare-VK Polder
15.00Nissan Essenbeek B-F.C F.D.C. Petit-Enghien
15.30SKO Vollezele A-FC Congo
15.00VK Buizingen-VK Klein Leeuw
14.00VK Young Boys-VK Noorderlicht


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-VK De Sjoeters B
13.30FC Caféboontjes B-Cristal Boys B
15.00FC Patron-Sporting Affligem
14.00SKO Vollezele B-Flora
15.00VC 't Vraagteken A-Sparta den Bos B
15.00VC Visie-VK Opel Boys


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -VK De Sjoeters YB
14.30Eendracht Vilvoorde-ZSV Overijse
15.00FC Cecilia United-Cristal Boys C
14.30K. SP. Tange A-Sparta den Bos C
15.00SC Duvelshoek-Peutie 1801
13.00V.O.K. Jezus Eik B-Lokomotiv Centrum A


DERDE AFDELING D
12.00K. SP. Tange B-Siamu-Brussels
15:00Sporting Corner -JB United
16.00V.O.K. Jezus Eik C-VC 't Vraagteken B
14.00Week Sport -Dogs United B
15.00Zuun United-FC Tref


zaterdag 05 december 2020
EERSTE AFDELING
16.15Dynamo Wijndaal -Sparta den Bos A
15.00FC Caféboontjes A-Tervuren Rangers
14.30V.O.K. Jezus Eik A-FC Pote Age Jette A
15.00VK Bouwvrienden-Dogs United A
13.30VK De Sjoeters A-FC Petit St Guidon
15.00VK De Vissers A-VK Dilbeek
17.00VK Poreistampers-FC Depot


TWEEDE AFDELING A
15.00Hoke-FC Ons Huis
14.30Nickyspurters-SV Tijl
15.45Peutie 94-Cristal Boys A
15.00Siccard Boys-Lokomotiv Centrum B
15.00Stinne Boys-Simca Boys
14.00VC Bleuken Langevelde A-FC Cité


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-Red Star Juniors 1640
15.30FC Pichichi-Flora Likert
13.00FC Safira-FC Pote Age Jette B
13.30Nissan Essenbeek A-VK Hondzocht
15.00RC Lamme Guiche-FC Stroppen
15.00Sporting Boys-FC De Leeuwerik
15.00VK 't Gareel A-Jungle Boys


DERDE AFDELING A
15.00Nissan Essenbeek B-VK Noorderlicht
15.30SKO Vollezele A-CP Leeuw
15.00VK Buizingen-F.C F.D.C. Petit-Enghien
13.00VK De Vissers Youth-FC Congo
14.30VK Klein Leeuw-FCS Lembeek 2016
14.00VK Young Boys-VK Polder


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-Sparta den Bos B
14.00SKO Vollezele B-FC Patron
15.00VC 't Vraagteken A-Cristal Boys B
15.45VC Bleuken Langevelde B-VK Opel Boys
15.00VK De Sjoeters B-Sporting Affligem


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -Sparta den Bos C
15.00FC Borneo-Lokomotiv Centrum A
15.00FC Cecilia United-Peutie 1801
14.30K. SP. Tange A-Cristal Boys C
13.00V.O.K. Jezus Eik B-Eendracht Vilvoorde
16.30VK De Sjoeters YB-ZSV Overijse


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -Siamu-Brussels
12.00K. SP. Tange B-FC Tref
15.45Staffteam-VC 't Vraagteken B
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Sporting Corner
13.30VK 't Gareel B-JB United
15.00Zuun United-Dogs United B


zaterdag 12 december 2020
EERSTE AFDELING
15.00FC Caféboontjes A-VK De Sjoeters A
13.00FC Petit St Guidon-VK Dilbeek
15.30FC Pote Age Jette A -FC Depot
14.30V.O.K. Jezus Eik A-Tervuren Rangers
15.00VK Bouwvrienden-Dynamo Wijndaal
15.00VK De Vissers A-Dogs United A
17.00VK Poreistampers-Sparta den Bos A


TWEEDE AFDELING A
16.30FC Ons Huis-FC Cité
15.00Hoke-Nickyspurters
15.45Peutie 94-VK Vaillant
15.00Siccard Boys-Cristal Boys A
15.00Simca Boys-Lokomotiv Centrum B
14.00VC Bleuken Langevelde A-FC In Onzen Tijd


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-FC Stroppen
15.30FC Pichichi-VK Hondzocht
13.30FC Pote Age Jette B-Red Star Juniors 1640
13.00FC Safira-FC De Leeuwerik
15.30Jungle Boys-Flora Likert
13.30Nissan Essenbeek A-RC Lamme Guiche
15.00Sporting Boys-VK 't Gareel A


DERDE AFDELING A
16.00FC Nederboelare-F.C F.D.C. Petit-Enghien
15.00FCS Lembeek 2016-FC Congo
15.00Nissan Essenbeek B-VK Buizingen
13.00VK De Vissers Youth-VK Noorderlicht
14.00VK Young Boys-VK Klein Leeuw


DERDE AFDELING B
13.30FC Caféboontjes B-VK De Sjoeters B
15.00FC Patron-VK Opel Boys
15.30Sporting Affligem-Flora
15.00VC 't Vraagteken A-FC 't Kasteeltje
15.45VC Bleuken Langevelde B-Sparta den Bos B
15.00VC Visie-Cristal Boys B


DERDE AFDELING C
15.00FC Borneo-Cristal Boys C
15.00FC Cecilia United-VK De Sjoeters YB
14.30K. SP. Tange A-Bobo B
15.00SC Duvelshoek-Sparta den Bos C
13.00V.O.K. Jezus Eik B-Peutie 1801
15.00ZSV Overijse-Lokomotiv Centrum A


DERDE AFDELING D
14.00JB United -VC 't Vraagteken B
12.00K. SP. Tange B-Bobo
15.45Staffteam-FC Tref
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Dogs United B
14.00Week Sport -Siamu-Brussels
15.00Zuun United-VK 't Gareel B


zaterdag 19 december 2020
EERSTE AFDELING
16.15Dynamo Wijndaal -Dogs United A
14.30Sparta den Bos A-V.O.K. Jezus Eik A
15.00VK Bouwvrienden-Tervuren Rangers
17.00VK Poreistampers-FC Caféboontjes A


TWEEDE AFDELING A
16.30FC Ons Huis-Cristal Boys A
15.45Peutie 94-Lokomotiv Centrum B
17.00SV Tijl-Stinne Boys
14.00VC Bleuken Langevelde A-Simca Boys
15.00VK Vaillant-FC In Onzen Tijd


TWEEDE AFDELING B
13.00FC Safira-VK 't Gareel A
15.00RC Lamme Guiche-Davidskornuiten
13.30VK Hondzocht-Flora Likert


DERDE AFDELING A
16.00FC Nederboelare-Nissan Essenbeek B
15.30SKO Vollezele A-VK Polder
15.00VK Buizingen-FC Congo
13.00VK De Vissers Youth-VK Young Boys


DERDE AFDELING B
15.00FC Patron-Cristal Boys B
13.00Sparta den Bos B-SKO Vollezele B
15.45VC Bleuken Langevelde B-VK De Sjoeters B
15.00VC Visie-Flora


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -FC Borneo
14.30Eendracht Vilvoorde-Cristal Boys C
15.30Peutie 1801-VK De Sjoeters YB
15.00SC Duvelshoek-V.O.K. Jezus Eik B
16.00Sparta den Bos C-Lokomotiv Centrum A


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -Staffteam
15.30Siamu-Brussels-Dogs United B
15:00Sporting Corner -Week Sport


zaterdag 09 januari 2021
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-Dynamo Wijndaal
15.00FC Depot-FC Caféboontjes A
13.00FC Petit St Guidon-V.O.K. Jezus Eik A
15.30FC Pote Age Jette A -VK De Vissers A
14.30Sparta den Bos A-VK De Sjoeters A
15.00Tervuren Rangers-VK Bouwvrienden
16.30VK Dilbeek-VK Poreistampers


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-VK Vaillant
15.00FC Cité-SV Tijl
15.15FC In Onzen Tijd-Stinne Boys
16.30FC Ons Huis-Siccard Boys
15.30Lokomotiv Centrum B-VC Bleuken Langevelde A
14.30Nickyspurters-Peutie 94
15.00Simca Boys-Hoke


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-Nissan Essenbeek A
13.30FC Pote Age Jette B-FC Pichichi
15.00FC Stroppen-VK 't Gareel A
15.00Flora Likert-Davidskornuiten
15.30Jungle Boys-FC Safira
15.00Sporting Boys-Red Star Juniors 1640
13.30VK Hondzocht-RC Lamme Guiche


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-VK De Vissers Youth
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-VK Klein Leeuw
13.45FC Congo-FC Nederboelare
15.00FCS Lembeek 2016-SKO Vollezele A
13.00VK Noorderlicht-VK Buizingen
15.00VK Polder-Nissan Essenbeek B


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-FC 't Kasteeltje
15.00FC Patron-VC Visie
13.30Flora-VC Bleuken Langevelde B
13.00Sparta den Bos B-VK De Sjoeters B
15.30Sporting Affligem-SKO Vollezele B
14.30VK Opel Boys-FC Caféboontjes B


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-Bobo B
14.30Eendracht Vilvoorde-FC Borneo
14.00Lokomotiv Centrum A-SC Duvelshoek
15.30Peutie 1801-K. SP. Tange A
16.00Sparta den Bos C-VK De Sjoeters YB
15.00ZSV Overijse-V.O.K. Jezus Eik B


DERDE AFDELING D
15.30Dogs United B-K. SP. Tange B
15.30FC Tref-Bobo
14.00JB United -V.O.K. Jezus Eik C
15.30Siamu-Brussels-VK 't Gareel B
15:00Sporting Corner -Staffteam
14.30VC 't Vraagteken B-Week Sport


zaterdag 16 januari 2021
EERSTE AFDELING
16.15Dynamo Wijndaal -Tervuren Rangers
15.00FC Caféboontjes A-VK Dilbeek
14.30Sparta den Bos A-FC Petit St Guidon
15.00VK Bouwvrienden-FC Depot
13.30VK De Sjoeters A-Dogs United A
15.00VK De Vissers A-V.O.K. Jezus Eik A
17.00VK Poreistampers-FC Pote Age Jette A


TWEEDE AFDELING A
15.15FC In Onzen Tijd-Simca Boys
15.45Peutie 94-FC Cité
15.00Siccard Boys-Hoke
15.00Stinne Boys-Cristal Boys A
17.00SV Tijl-Lokomotiv Centrum B
14.00VC Bleuken Langevelde A-FC Ons Huis
15.00VK Vaillant-Nickyspurters


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-FC Pote Age Jette B
15.30FC Pichichi-FC Safira
15.00FC Stroppen-Jungle Boys
13.30Nissan Essenbeek A-Red Star Juniors 1640
15.00RC Lamme Guiche-FC De Leeuwerik
15.00Sporting Boys-Flora Likert
15.00VK 't Gareel A-VK Hondzocht


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-FCS Lembeek 2016
16.00FC Nederboelare-CP Leeuw
15.00VK Buizingen-VK Polder
13.00VK De Vissers Youth-SKO Vollezele A
14.30VK Klein Leeuw-VK Noorderlicht
14.00VK Young Boys-FC Congo


DERDE AFDELING B
13.30FC Caféboontjes B-Flora
13.00Sparta den Bos B-Sporting Affligem
15.00VC 't Vraagteken A-VK Opel Boys
15.45VC Bleuken Langevelde B-FC Patron
15.00VC Visie-SKO Vollezele B
15.00VK De Sjoeters B-Cristal Boys B


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -Peutie 1801
15.00FC Borneo-V.O.K. Jezus Eik B
15.00FC Cecilia United-Lokomotiv Centrum A
15.00SC Duvelshoek-Eendracht Vilvoorde
16.00Sparta den Bos C-ZSV Overijse
16.30VK De Sjoeters YB-Cristal Boys C


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -Dogs United B
15.30Siamu-Brussels-JB United
15.45Staffteam-V.O.K. Jezus Eik C
13.30VK 't Gareel B-FC Tref
14.00Week Sport -Sporting Corner
15.00Zuun United-VC 't Vraagteken B


zaterdag 23 januari 2021
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-Sparta den Bos A
15.00FC Depot-Dynamo Wijndaal
13.00FC Petit St Guidon-VK De Vissers A
15.30FC Pote Age Jette A -FC Caféboontjes A
15.00Tervuren Rangers-VK De Sjoeters A
14.30V.O.K. Jezus Eik A-VK Poreistampers
16.30VK Dilbeek-VK Bouwvrienden


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-FC In Onzen Tijd
15.00FC Cité-VK Vaillant
16.30FC Ons Huis-SV Tijl
15.00Hoke-VC Bleuken Langevelde A
15.30Lokomotiv Centrum B-Peutie 94
14.30Nickyspurters-Stinne Boys
15.00Simca Boys-Siccard Boys


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-VK 't Gareel A
13.30FC Pote Age Jette B-Sporting Boys
13.00FC Safira-Davidskornuiten
15.00Flora Likert-Nissan Essenbeek A
15.30Jungle Boys-FC Pichichi
15.00Red Star Juniors 1640-RC Lamme Guiche
13.30VK Hondzocht-FC Stroppen


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-VK Young Boys
13.45FC Congo-Nissan Essenbeek B
15.30SKO Vollezele A-FC Nederboelare
13.00VK Noorderlicht-F.C F.D.C. Petit-Enghien
15.00VK Polder-VK Klein Leeuw


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-Sparta den Bos B
15.00FC Patron-FC Caféboontjes B
13.30Flora-VC 't Vraagteken A
14.00SKO Vollezele B-VC Bleuken Langevelde B
15.30Sporting Affligem-VC Visie
14.30VK Opel Boys-FC 't Kasteeltje


DERDE AFDELING C
14.00Cristal Boys C-Sparta den Bos C
14.30Eendracht Vilvoorde-FC Cecilia United
14.00Lokomotiv Centrum A-K. SP. Tange A
13.00V.O.K. Jezus Eik B-SC Duvelshoek
15.00ZSV Overijse-FC Borneo


DERDE AFDELING D
15.30Dogs United B-VK 't Gareel B
15.30FC Tref-Siamu-Brussels
14.00JB United -Staffteam
15:00Sporting Corner -Zuun United
16.00V.O.K. Jezus Eik C-Week Sport
14.30VC 't Vraagteken B-K. SP. Tange B


zaterdag 30 januari 2021
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-FC Petit St Guidon
16.15Dynamo Wijndaal -VK Dilbeek
15.00FC Caféboontjes A-V.O.K. Jezus Eik A
14.30Sparta den Bos A-Tervuren Rangers
15.00VK Bouwvrienden-FC Pote Age Jette A
13.30VK De Sjoeters A-FC Depot
17.00VK Poreistampers-VK De Vissers A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Simca Boys
15.15FC In Onzen Tijd-Nickyspurters
15.00Siccard Boys-SV Tijl
15.00Stinne Boys-FC Cité
15.00VK Vaillant-Lokomotiv Centrum B


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-FC Pichichi
15.00FC Stroppen-FC De Leeuwerik
13.30Nissan Essenbeek A-FC Pote Age Jette B
15.00RC Lamme Guiche-Flora Likert
15.00Sporting Boys-FC Safira
15.00VK 't Gareel A-Red Star Juniors 1640
13.30VK Hondzocht-Jungle Boys


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-VK Polder
16.00FC Nederboelare-VK De Vissers Youth
15.00Nissan Essenbeek B-CP Leeuw
13.00VK Noorderlicht-FCS Lembeek 2016
14.00VK Young Boys-SKO Vollezele A


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-Sporting Affligem
16.45FC 't Kasteeltje-Flora
13.30FC Caféboontjes B-SKO Vollezele B
15.45VC Bleuken Langevelde B-VC Visie
15.00VK De Sjoeters B-VK Opel Boys


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -Lokomotiv Centrum A
14.00Cristal Boys C-ZSV Overijse
15.00FC Cecilia United-V.O.K. Jezus Eik B
14.30K. SP. Tange A-Eendracht Vilvoorde
15.00SC Duvelshoek-FC Borneo
16.00Sparta den Bos C-Peutie 1801


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -VC 't Vraagteken B
15.30Dogs United B-Siamu-Brussels
15.30FC Tref-JB United
12.00K. SP. Tange B-Sporting Corner
14.00Week Sport -Staffteam
15.00Zuun United-V.O.K. Jezus Eik C


zaterdag 06 februari 2021
EERSTE AFDELING
13.00FC Petit St Guidon-VK Poreistampers
15.30FC Pote Age Jette A -Dynamo Wijndaal
15.00Tervuren Rangers-Dogs United A
14.30V.O.K. Jezus Eik A-VK Bouwvrienden
15.00VK De Vissers A-FC Caféboontjes A
16.30VK Dilbeek-VK De Sjoeters A


TWEEDE AFDELING A
15.00FC Cité-FC In Onzen Tijd
16.30FC Ons Huis-VK Vaillant
15.30Lokomotiv Centrum B-Stinne Boys
15.00Nickyspurters-Cristal Boys A
15.00Simca Boys-VC Bleuken Langevelde A
17.00SV Tijl-Hoke


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-VK Hondzocht
15.30FC Pichichi-Sporting Boys
13.30FC Pote Age Jette B-RC Lamme Guiche
13.00FC Safira-Nissan Essenbeek A
15.30Flora Likert-VK 't Gareel A
15.30Jungle Boys-Davidskornuiten
15.00Red Star Juniors 1640-FC Stroppen


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-VK Buizingen
15.00FC Congo-VK Klein Leeuw
15.30SKO Vollezele A-Nissan Essenbeek B
15.00VK Polder-VK Noorderlicht


DERDE AFDELING B
15.00FC Patron-FC 't Kasteeltje
14.00Flora-VK De Sjoeters B
14.00SKO Vollezele B-VC 't Vraagteken A
15.30Sporting Affligem-VC Bleuken Langevelde B
15.00VC Visie-FC Caféboontjes B
14.30VK Opel Boys-Sparta den Bos B


DERDE AFDELING C
14.30Eendracht Vilvoorde-Bobo B
15.30FC Borneo-FC Cecilia United
14.00Lokomotiv Centrum A-VK De Sjoeters YB
15.30Peutie 1801-Cristal Boys C
13.00V.O.K. Jezus Eik B-K. SP. Tange A
15.00ZSV Overijse-SC Duvelshoek


DERDE AFDELING D
15.30FC Tref-Dogs United B
14.00JB United -Week Sport
15:00Sporting Corner -Bobo
15.45Staffteam-Zuun United
16.00V.O.K. Jezus Eik C-K. SP. Tange B
14.30VC 't Vraagteken B-VK 't Gareel B


zaterdag 13 februari 2021
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-VK De Vissers A
16.15Dynamo Wijndaal -VK Bouwvrienden
15.00FC Depot-FC Pote Age Jette A
14.30Sparta den Bos A-VK Poreistampers
15.00Tervuren Rangers-V.O.K. Jezus Eik A
16.30VK Dilbeek-FC Petit St Guidon


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-Siccard Boys
15.00FC Cité-FC Ons Huis
15.15FC In Onzen Tijd-VC Bleuken Langevelde A
15.30Lokomotiv Centrum B-Simca Boys
15.00Nickyspurters-Hoke
15.00Stinne Boys-SV Tijl
15.00VK Vaillant-Peutie 94


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-FC Safira
15.00FC Stroppen-Davidskornuiten
15.30Flora Likert-Jungle Boys
15.00RC Lamme Guiche-Nissan Essenbeek A
15.00Red Star Juniors 1640-FC Pote Age Jette B
15.00VK 't Gareel A-Sporting Boys
13.30VK Hondzocht-FC Pichichi


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-FC Nederboelare
15.00FC Congo-FCS Lembeek 2016
15.00VK Buizingen-Nissan Essenbeek B
14.30VK Klein Leeuw-VK Young Boys
13.00VK Noorderlicht-VK De Vissers Youth


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-VC Visie
16.45FC 't Kasteeltje-VC 't Vraagteken A
14.00Flora-Sporting Affligem
13.00Sparta den Bos B-VC Bleuken Langevelde B
15.30VK De Sjoeters B-FC Caféboontjes B
14.30VK Opel Boys-FC Patron


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -K. SP. Tange A
14.00Cristal Boys C-FC Borneo
14.00Lokomotiv Centrum A-ZSV Overijse
15.30Peutie 1801-V.O.K. Jezus Eik B
16.00Sparta den Bos C-SC Duvelshoek
17.00VK De Sjoeters YB-FC Cecilia United


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -K. SP. Tange B
15.30Dogs United B-V.O.K. Jezus Eik C
15.30FC Tref-Staffteam
15:30Siamu-Brussels-Week Sport
14.30VC 't Vraagteken B-JB United
13.30VK 't Gareel B-Zuun United


zaterdag 20 februari 2021
EERSTE AFDELING
15.30FC Caféboontjes A-Dynamo Wijndaal
13.00FC Petit St Guidon-VK Bouwvrienden
15.30FC Pote Age Jette A -Tervuren Rangers
14.30V.O.K. Jezus Eik A-Dogs United A
15.00VK De Vissers A-Sparta den Bos A
16.30VK Dilbeek-FC Depot
17.00VK Poreistampers-VK De Sjoeters A


TWEEDE AFDELING A
16.30FC Ons Huis-Nickyspurters
15.30Hoke-Cristal Boys A
15.30Lokomotiv Centrum B-FC Cité
15.00Siccard Boys-FC In Onzen Tijd
15.00Simca Boys-Peutie 94
17.00SV Tijl-VK Vaillant
14.00VC Bleuken Langevelde A-Stinne Boys


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-VK 't Gareel A
15.30FC Pichichi-FC Stroppen
13.30FC Pote Age Jette B-FC De Leeuwerik
13.00FC Safira-VK Hondzocht
15.30Flora Likert-Red Star Juniors 1640
15.30Jungle Boys-Nissan Essenbeek A
15.30Sporting Boys-RC Lamme Guiche


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-VK Polder
16.00FC Nederboelare-VK Klein Leeuw
15.00FCS Lembeek 2016-Nissan Essenbeek B
15.30SKO Vollezele A-VK Noorderlicht
13.00VK De Vissers Youth-F.C F.D.C. Petit-Enghien
14.00VK Young Boys-VK Buizingen


DERDE AFDELING B
14.00FC Caféboontjes B-FC 't Kasteeltje
14.00Flora-VK Opel Boys
14.00SKO Vollezele B-Cristal Boys B
15.30Sporting Affligem-VC 't Vraagteken A
15.00VC Visie-Sparta den Bos B


DERDE AFDELING C
14.30Eendracht Vilvoorde-Peutie 1801
15.30FC Borneo-Sparta den Bos C
15.00FC Cecilia United-Bobo B
15.00SC Duvelshoek-VK De Sjoeters YB
13.00V.O.K. Jezus Eik B-Cristal Boys C
15.00ZSV Overijse-K. SP. Tange A


DERDE AFDELING D
14.00JB United -K. SP. Tange B
15:00Sporting Corner -Dogs United B
15.45Staffteam-Siamu-Brussels
16.00V.O.K. Jezus Eik C-FC Tref
14.00Week Sport -VK 't Gareel B
15.00Zuun United-Bobo


zaterdag 27 februari 2021
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-FC Depot
16.15Dynamo Wijndaal -V.O.K. Jezus Eik A
14.30Sparta den Bos A-VK Dilbeek
15.00Tervuren Rangers-FC Petit St Guidon
15.00VK Bouwvrienden-VK De Vissers A
14.00VK De Sjoeters A-FC Pote Age Jette A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-FC Cité
15.15FC In Onzen Tijd-Lokomotiv Centrum B
15.00Nickyspurters-Simca Boys
15.45Peutie 94-Siccard Boys
15.00Stinne Boys-FC Ons Huis
14.00VC Bleuken Langevelde A-SV Tijl
15.00VK Vaillant-Hoke


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-Jungle Boys
15.00FC Stroppen-Flora Likert
13.30Nissan Essenbeek A-FC Pichichi
15.00RC Lamme Guiche-FC Safira
15.30Sporting Boys-Davidskornuiten
15.00VK 't Gareel A-FC Pote Age Jette B
13.30VK Hondzocht-Red Star Juniors 1640


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-FC Congo
15.00Nissan Essenbeek B-VK De Vissers Youth
15.00VK Buizingen-SKO Vollezele A
14.30VK Klein Leeuw-CP Leeuw
15.00VK Polder-FCS Lembeek 2016
14.00VK Young Boys-FC Nederboelare


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-VK Opel Boys
16.45FC 't Kasteeltje-SKO Vollezele B
13.00Sparta den Bos B-Flora
15.00VC 't Vraagteken A-VC Visie
15.45VC Bleuken Langevelde B-FC Caféboontjes B
15.30VK De Sjoeters B-FC Patron


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -V.O.K. Jezus Eik B
15.00K. SP. Tange A-FC Borneo
15.30Peutie 1801-ZSV Overijse
17.00VK De Sjoeters YB-Eendracht Vilvoorde


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -V.O.K. Jezus Eik C
15.30Dogs United B-JB United
12.30K. SP. Tange B-Staffteam
15:30Siamu-Brussels-VC 't Vraagteken B
13.30VK 't Gareel B-Sporting Corner
15.00Zuun United-Week Sport


zaterdag 06 maart 2021
EERSTE AFDELING
15.00FC Depot-Tervuren Rangers
13.00FC Petit St Guidon-FC Caféboontjes A
15.30FC Pote Age Jette A -Sparta den Bos A
14.30V.O.K. Jezus Eik A-VK De Sjoeters A
15.00VK De Vissers A-Dynamo Wijndaal
17.00VK Poreistampers-VK Bouwvrienden


TWEEDE AFDELING A
15.00FC Cité-Nickyspurters
16.30FC Ons Huis-FC In Onzen Tijd
15.30Hoke-Stinne Boys
15.30Lokomotiv Centrum B-Cristal Boys A
15.00Siccard Boys-VK Vaillant
17.00SV Tijl-Simca Boys
14.00VC Bleuken Langevelde A-Peutie 94


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-Nissan Essenbeek A
15.30FC Pichichi-RC Lamme Guiche
13.30FC Pote Age Jette B-FC Stroppen
15.30Flora Likert-VK Hondzocht
15.30Jungle Boys-Sporting Boys
15.00Red Star Juniors 1640-FC De Leeuwerik


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-F.C F.D.C. Petit-Enghien
15.00FC Congo-VK Noorderlicht
15.00FCS Lembeek 2016-VK Young Boys
15.30SKO Vollezele A-VK Klein Leeuw
13.00VK De Vissers Youth-VK Buizingen


DERDE AFDELING B
15.00FC Patron-Sparta den Bos B
14.00Flora-Cristal Boys B
14.00SKO Vollezele B-VK De Sjoeters B
15.30Sporting Affligem-FC Caféboontjes B
15.45VC Bleuken Langevelde B-VC 't Vraagteken A
15.00VC Visie-FC 't Kasteeltje


DERDE AFDELING C
14.30Eendracht Vilvoorde-Sparta den Bos C
15.30FC Borneo-Bobo B
14.00Lokomotiv Centrum A-Cristal Boys C
15.00SC Duvelshoek-K. SP. Tange A
13.00V.O.K. Jezus Eik B-VK De Sjoeters YB
15.00ZSV Overijse-FC Cecilia United


DERDE AFDELING D
14.00JB United -Zuun United
15:00Sporting Corner -Siamu-Brussels
15.45Staffteam-Bobo
16.00V.O.K. Jezus Eik C-VK 't Gareel B
14.30VC 't Vraagteken B-FC Tref
14.00Week Sport -K. SP. Tange B


zaterdag 13 maart 2021
EERSTE AFDELING
14.00Dogs United A-FC Pote Age Jette A
16.15Dynamo Wijndaal -VK Poreistampers
15.00FC Depot-FC Petit St Guidon
15.00Tervuren Rangers-VK Dilbeek
15.00VK Bouwvrienden-FC Caféboontjes A
14.00VK De Sjoeters A-VK De Vissers A


TWEEDE AFDELING A
15.30Cristal Boys A-FC Ons Huis
15.00FC Cité-Simca Boys
15.15FC In Onzen Tijd-Hoke
15.00Nickyspurters-Lokomotiv Centrum B
15.45Peutie 94-SV Tijl
15.00Stinne Boys-Siccard Boys
15.00VK Vaillant-VC Bleuken Langevelde A


TWEEDE AFDELING B
15.30FC De Leeuwerik-Flora Likert
15.00FC Stroppen-FC Safira
13.30Nissan Essenbeek A-Sporting Boys
17.00Red Star Juniors 1640-Jungle Boys
15.00VK 't Gareel A-FC Pichichi
13.30VK Hondzocht-FC Pote Age Jette B


DERDE AFDELING A
13.00F.C F.D.C. Petit-Enghien-SKO Vollezele A
15.00VK Buizingen-FC Nederboelare
14.30VK Klein Leeuw-VK De Vissers Youth
13.00VK Noorderlicht-CP Leeuw
15.00VK Polder-FC Congo


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-FC Patron
16.45FC 't Kasteeltje-VC Bleuken Langevelde B
15.00VC 't Vraagteken A-FC Caféboontjes B
15.30VK De Sjoeters B-VC Visie
14.30VK Opel Boys-Sporting Affligem


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -SC Duvelshoek
14.00Cristal Boys C-Eendracht Vilvoorde
15.00K. SP. Tange A-FC Cecilia United
15.30Peutie 1801-Lokomotiv Centrum A
17.00VK De Sjoeters YB-FC Borneo


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -Week Sport
15.30Dogs United B-VC 't Vraagteken B
15.30FC Tref-Sporting Corner
12.30K. SP. Tange B-Zuun United
15:30Siamu-Brussels-V.O.K. Jezus Eik C
13.30VK 't Gareel B-Staffteam


zaterdag 20 maart 2021
EERSTE AFDELING
16.15Dynamo Wijndaal -FC Petit St Guidon
15.30FC Caféboontjes A-Sparta den Bos A
15.30FC Pote Age Jette A -VK Dilbeek
14.30V.O.K. Jezus Eik A-FC Depot
15.00VK Bouwvrienden-VK De Sjoeters A
15.00VK De Vissers A-Tervuren Rangers
17.00VK Poreistampers-Dogs United A


TWEEDE AFDELING A
16.30FC Ons Huis-Lokomotiv Centrum B
15.30Hoke-FC Cité
15.45Peutie 94-Stinne Boys
15.00Siccard Boys-Nickyspurters
17.00SV Tijl-FC In Onzen Tijd
14.00VC Bleuken Langevelde A-Cristal Boys A
15.00VK Vaillant-Simca Boys


TWEEDE AFDELING B
15.30Davidskornuiten-VK Hondzocht
15.30FC Pichichi-FC De Leeuwerik
13.30FC Pote Age Jette B-Flora Likert
13.00FC Safira-Red Star Juniors 1640
15.00RC Lamme Guiche-Jungle Boys
15.30Sporting Boys-FC Stroppen


DERDE AFDELING A
16.00CP Leeuw-FC Congo
16.00FC Nederboelare-VK Noorderlicht
15.00Nissan Essenbeek B-VK Klein Leeuw
15.00VK Buizingen-FCS Lembeek 2016
13.00VK De Vissers Youth-VK Polder
14.00VK Young Boys-F.C F.D.C. Petit-Enghien


DERDE AFDELING B
16.45FC 't Kasteeltje-Sporting Affligem
14.00FC Caféboontjes B-Sparta den Bos B
15.00FC Patron-Flora
15.00VC 't Vraagteken A-VK De Sjoeters B
15.45VC Bleuken Langevelde B-Cristal Boys B


DERDE AFDELING C
13.30Bobo B -ZSV Overijse
14.30Eendracht Vilvoorde-Lokomotiv Centrum A
15.30FC Borneo-Peutie 1801
15.00FC Cecilia United-Sparta den Bos C
15.00K. SP. Tange A-VK De Sjoeters YB
15.00SC Duvelshoek-Cristal Boys C


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -JB United
12.30K. SP. Tange B-VK 't Gareel B
15:00Sporting Corner -VC 't Vraagteken B
15.45Staffteam-Dogs United B
14.00Week Sport -FC Tref
15.00Zuun United-Siamu-Brussels


zaterdag 27 maart 2021
EERSTE AFDELING
15.30FC Caféboontjes A-FC Petit St Guidon
15.00FC Depot-Sparta den Bos A
16.30VK Dilbeek-Dogs United A


TWEEDE AFDELING A
15.45Peutie 94-FC Ons Huis
14.00VC Bleuken Langevelde A-Siccard Boys
15.00VK Vaillant-Stinne Boys


TWEEDE AFDELING B
13.30Nissan Essenbeek A-VK 't Gareel A


DERDE AFDELING A
15.00FCS Lembeek 2016-VK De Vissers Youth
15.00Nissan Essenbeek B-VK Young Boys
13.00VK Noorderlicht-FC Congo
15.00VK Polder-SKO Vollezele A


DERDE AFDELING B
13.30Cristal Boys B-Flora
14.00FC Caféboontjes B-Sporting Affligem
14.00SKO Vollezele B-VK Opel Boys
15.00VC 't Vraagteken A-FC Patron


DERDE AFDELING C
15.00FC Cecilia United-SC Duvelshoek
16.00Sparta den Bos C-V.O.K. Jezus Eik B


DERDE AFDELING D
15.00Bobo -VK 't Gareel B


zaterdag 03 april 2021
EERSTE AFDELING
14.00VK De Sjoeters A-FC Caféboontjes A


TWEEDE AFDELING A
15.30Hoke-Peutie 94
17.00SV Tijl-VC Bleuken Langevelde A


TWEEDE AFDELING B
14.00RC Lamme Guiche-VK 't Gareel A


DERDE AFDELING A
15.30FCS Lembeek 2016-FC Nederboelare
13.00VK Noorderlicht-VK Young Boys


DERDE AFDELING B
15.45VC Bleuken Langevelde B-Sporting Affligem


DERDE AFDELING C
15.00FC Cecilia United-Eendracht Vilvoorde