Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
ONDERZOEKSCOMITE - dinsdag 27 februari 2024
Zitting 26/02/2024
Wedstrijden van 24/02/2024  (schorsingen vanaf 2/03/2024)
Vaillant VK  -  Beuca Florin  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Zitting 19/02/2024
Wedstrijden van 17/02/2024  (schorsingen vanaf 17/02/2024)
Baarcelona 28 -   Bellemans Kristoff  -  art 96/B + 133/A  -  1 wedstrijd
Week Sport  -  Week Patrick  -  art 96/B + 144/A  -  6 wedstrijden
Pichichi FC  -  Baron Judicael  -  art 96/B + 129  -  2 wedstrijden
Zitting 12/02/2024
Wedstrijden van 10/02/2024  (schorsingen vanaf 24/02/2024)
Le But FC -   Birlenbach Florent Emanuel  -  art 96/B + 135/A  -  2 wedstrijden
Week Sport  -  Fares Ayoub  -  art 96/B + 135/C  -  5 wedstrijden
Tref FC  -  Tozman NiYazi en Bocuk Abdil  -  art 96/B + 21/F  -  forfait & 75€ boete
Cristal Boys  -  De Pauw Rudi  -  art 96/B + 144  -  6 wedstrijden
Zitting 29/01/2024
Wedstrijden van 27/01/2024  (schorsingen vanaf 03/02/2024)
Jezus-Eik VOK  -  Debuyst Jelle  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Zitting 24/01/2024
Wedstrijden van 13/01/2024
De wedstrijd: FC Ons Huis - Simca Boys  -  art 96/B + 69  -  de uitslag wordt: 0 - 5
Zitting 22/01/2024 (schorsingen vanaf 27/01/2024)
Wedstrijden van 13/01/2024
Duvelshoek  -  Robberecht Anthony  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Zitting 11/01/2024
Wedstrijden van 02/12/2023 (schorsingen vanaf 09/12/2023)
Peutie 1801  -  Gonzalez Tiago  -  art 96/B + 137/A + 137/B  -  12 wedstrijden
Zitting 18/12/2023
Wedstrijden van 16/12/2023 (schorsingen vanaf 23/12/2023)
De Leeuwerik FC  -  Moons Bert  -  art 96/B + 144/A  -  6 wedstrijden
Lamme Guiche RC  -  Pieters Bram  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Eeksken VK  -  Elias Hannes  -  art 21/A + 21/B  -  75€

Zitting 11/12/2023
Wedstrijden van 09/12/2023 (schorsingen vanaf 16/12/2023)
Peutie 1801  -  Bagci Zeynel Abidin  -  art 96/B + 135/C  -  7 wedstrijden
Sporting Boys  -  Mergen David  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

Zitting 04/12/2023
Wedstrijden van 02/12/2023 (schorsingen vanaf 09/12/2023)
Hangover 96 FC  -  Moortgat Birger  -  art 96/B + 135/D  -  8  wedstrijden
Opel Boys VK  -  De Ridder Niels Maria  -  art 96/B + 135/B  -  2 wedstrijden
Peutie 1801  -  Gonzalez Tiago  -  direct geschorst  -  definitieve uitspraak eind december 2023

Zitting 22/11/2023
Sila United  -  Tonus Michël Nicolas  -  art 96/B + 126/F + 135/D   - 12  wedstrijden
Zitting 12/11/2023
Wedstrijden van 11/11/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Young Boys Overboelare VK  -  De Bolle Stein  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Sporting Boys  -  Emrulov Gjunej  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Sila United  -  Tonus Michël Nicolas  -  onmiddellijke schorsing - uitspraak op 22/11/2023
Wedstrijden van 11/11/2023 (schorsingen vanaf 25/11/2023)
Sila United  -  Kipgen Ludovic Fabien  -  art 96/B + 131  -  1 wedstrijd
Zitting 08/11/2023
Wedstrijden van 4/11/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Sila United  -  Kipgen Ludovic Fabien  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Sporting Oppem  -  L'Ecluse Pieterjan  -  art 96/B + 135/B  -  2 wedstrijden

Wedstrijden van 28/10/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Young Boys Overboelare VK  -  Van Hende Kevin  -  art 96/B + 141/A  -  10 wedstrijden
Zitting 25/10/2023
Wedstrijden van 21/10/2023 (schorsingen vanaf 04/11/2023)
Baarcelona 28  -  Geudens Robin  -  art 96/B + 137/A  -  4 wedstrijden
Patron  -  De Baerdemaeker Joren & Mattens Quinten  -  art 96/B + 21/F  -   forfait & 75€

 
Wedstrijden van 14/10/2023 (schorsingen vanaf 04/11/2023)
't Kasteeltje FC  -  Cardon Jens  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Lembeek FCS  -  Serve Nick  -  art 96/B + 141/A  -  10 wedstrijden
Lokomotiv Centrum  -  De Valck Hans  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Nissan Essenbeek  -  Van den Broeck Jens  -  art 96/B + 135/B  -  2 wedstrijden
FC Congo  -  spelers  -  art 144/B  -  75€  

 
Zitting 11/10/2023
Wedstrijden van 7/10/2023 (schorsingen vanaf 21/10/2023)
Depot FC  -  Thienpont Mathieu  -  art 96/B + 131  -  2 wedstrijden
Simca Boys  -  Roeland Lennert  -  art 96/B + 131  -  2 wedstrijden
Young Boys Overboelare VK  -  De Bolle Stein  -  art 96/B + 131  -  2 wedstrijden

 
Wedstrijden van 7/10/2023 (schorsingen vanaf 14/10/2023)
Young Boys Overboelare VK  -  Nissens Christian  -  art 96/B + 137/A + 126/F  -  geschorst tot 1 mei 2024
 
Wedstrijden van 30/09/2023 (schorsingen vanaf 21/10/2023)
Brussels Bulldogs  -  Van Poppel Mike  -  art 96/B + 137/A  -  4 wedstrijden
In Onzen Tijd  -  Van Campenhout Bart  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Petit St Guidon FC  -  Bovy Dylan  -  art 96/B + 137/A  -  4 wedstrijden

 
Zitting 27/09/2023
Wedstrijden van 23/09/2023 (schorsingen vanaf 7/10/2023)
Ons Huis FC  -  Mata Herrera Sergio  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

Wedstrijden van 16/09/2023 (schorsingen vanaf 7/10/2023)
Brussels Bulldogs  -  Sandri Lorenzo  -  art 96/B + 135/B  -  2 wedstrijden
Flora FC  -  Buggenhout Lance  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Safira FC  -  Lottiaux Christian  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd
Sporting Oppem  -  Gaouzi Haroun  -  art 96/B + 135/A + 137/A  -  6 wedstrijden

 
Zitting 13/09/2023
Wedstrijden van 9/09/2023 (schorsingen vanaf 23/09/2023)
HOKE  -  art 96/B + 153/B  -  forfait
Lamme Guiche RC  -  Vellemans Tom  -  art 96/B + 135/A  -  3 wedstrijden
Pichichi FC  -  Arnou Gijs  -  art 96/B + 139  -  10 wedstrijden
Pichichi FC  -  De Boey Dieter  -  art 96/B + 144  -  4 wedstrijden
Pichichi FC  -  Dianzenza Gregory  +  art 96/B + 135/A  -  2 wedstrijden
Week Sport  -  Abarkani Abdelhamid  -  art 96/B + 135/C  -  9 wedstrijden
 
Wedstrijden van 2/09/2023 (schorsingen vanaf 23/09/2023)
Young Boys Overboelare VK  -  Delain Quentin  -  art 96/B + 130 + 137a  -  12 wedstrijden
Sporting Affligem  -  De Pauw Kristian & Van De Voorde Arnaud   art 96/B + 21/B  - forfait

 

Zitting 03/05/2023
Wedstrijden van 15/04/2023 (schorsingen vanaf 02/09/2023)

Tref FC  -  Raulet Tom-Emmanuel Loïc  -  art 96/B + 137/B  -  4 wedstrijden