Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
ONDERZOEKSCOMITE - vrijdag 29 april 2022

Zitting 27/04/2022 

Schorsingen vanaf 03/09/2022

Nissan Essenbeek  -  Berrag Hamza  -  art 96/B + 135/A  -  2 wedstrijden

Zitting 14/04/2022 

Schorsingen vanaf 23/04/2022

FC Pote Agé Jette asbl A  -  Bouchori Ismaël  -  art 96/B + 137/A  -  2 wedstrijden

FC Tref  -  Biltereyst Michaël  -  art 96/B + 135/B  -  4 wedstrijden

VK Buizingen  -  De Becker Sebastien  -  art 96/B + 135/A  -  2 wedstrijden

Schorsingen direct van toepassing

VK Vaillant  -  Dumitriu Toader Bogdan  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

Sporting Boys  -  Willeborts Loic  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

Zitting 22/03/2022 Schorsingen vanaf 2/04/2022

Speeldag 12/03/2022

TERVUREN RANGERS  -  Duval Dieter  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

TERVUREN RANGERS  -  De Doncker Brian  -  art 96/B + 137/A  -  2 wedstrijden

Speeldag 19/03/2022

FC Pote Agé Jette B  -  Michiels Olivier Christophe   -  art 96/B + 131 + 137/B  -  6 wedstrijden

FC Pote Agé Jette B  -  Dalcq Thierry Paul  -  art 96/B + 126/G  -  3 wedstrijden

FC Tref  -  Sun Jerome  -  Terreinafgevaardigde en speler  -  art 96/B + 60/B + 60/C

De uitslag wordt : FC Tref – VK Hondzocht   0  -  5   -   Boete: 75 €

FC Pote Agé Jette A  -  Onsportief gedrag  -  art 99/A + 144/B  -  Boete:  50  €

Zitting 9/03/2022 Schorsingen vanaf 19/03/2022

Speeldag 26/02/2022

Cristal Boys  -  De Coninck Glenn  -  art 96/B + 135/B  -  2 wedstrijden

FC Congo  -  Wiescher Robbie  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

J.B.United  -  Pauwels Steve Didier  -  art 96/B + 137/B  -  8 wedstrijden

Schorsing is direct van toepassing

Speeldag 5/03/2022

FC Pote Agé Jette asbl  -  Langendries Bruno Marc  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

Nickyspurters  -  Willems Jordi  -  art 96/B + 129  -  1 wedstrijd

VK Klein Leeuw  -  Perdu Kim  -  art 96/B + 21/F  -  boete van 75€

Opstellen van niet speelgerechtigde speler

De uitslag: VK Noorderlicht - VK Klein Leeuw wordt :  5  -  0

Zitting 24/02/2022 Schorsingen vanaf 5/03/2022

Speeldag 12/02/2022

FC Cecilia United - De Wulf Kenny

art 96/B + 135/B - 4 wedstrijden

Nickyspurters - Peeters Raf 

art 96/B + 135/B - 3 wedstrijden

Nickyspurters - D'Haveloose Stef

art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden

Sparta den Bos - De Nil Jente 

art 96/B + 129 - 1 wedstrijd

Speeldag 19/02/2022

Cristal Boys - Verbruggen Bert 

art 96/B + 129 - 1 wedstrijd

SV Tijl - Martin Beraste Gui Lesley

art 96/B + 129 - 1 wedstrijd

VC Bleuken Langevelde - Rossel Simon 

art 96/B + 129 - 1 wedstrijd

VK Bouwvrienden - Wielant Kristof Daniel 

art 96/B + 129 - 1 wedstrijd

FC Depot - Ghysels Niels

art 96/B + 126/F - 1 wedstrijd

FC In onzen Tijd  wedstrijd stilgelegd

art. 99/A + 153/A

De uitslag, Lokomotiv Centrum B – FC In Onzen Tijd wordt : 5 - 0

Zitting 09/02/2022 Schorsingen vanaf 12/02/2022

Speeldag 05/02/2022

Wegens de zwaarwichtige feiten zijn de volgende schorsingen onmiddellijk van toepassing.

FC Pote Agé Jette asbl -  Hamdaoui Abdelouahab

art 99/A + 135/C + 135/D - geschorst t.e.m. 3/12/2022

FC Pote Agé Jette asbl - Bettiovi Ali

art 99/A + 135/C - geschorst t.e.m. 10/09/2022

FC Pote Agé Jette asbl - Bettioui Mehdi

art 99/A + 135/C - geschorst t.e.m. 10/09/2022

FC Pote Agé Jette asbl - Dijkewete Loïc

art 99/A + 135/C - geschorst t.e.m. 10/09/2022

De uitslag: Sparta den Bos - FC Pote Age Jette A wordt omgezet in : 5 - 0

FC Pote Agé Jette asbl - club

art 153/A + 144/B + 99/C

Zie ook de officiële berichten van 10/02/2022 van het afdelingsbestuur.

Zitting 09/02/2022 Schorsingen vanaf 19/02/2022

Speeldag 29/01/2022

Cristal Boys - De Baerdemaeker Thomas

art 96/B + 131 - 1 wedstrijd

Simca Boys - De Smedt Kristof

art 96/B + 129 - 1 wedstrijd

Speeldag 05/02/2022

FC Pote Agé Jette asbl    Denys Jonathan

art 99/A + 131 - 1 wedstrijd

Zitting 26/01/2022 Schorsingen vanaf 05/02/2022

Speeldag 15/01/2022

Nissan Essenbeek - Bogaert Jonathan

art. 96/B + art 132  - 4 wedstrijden

VK Klein Leeuw - Lankmans Nicolas

art. 96/B + art 129 - 1 wedstrijd

Speeldag 22/01/2022

FC Pote Agé Jette asbl - Langendries Bruno Marc

art. 96/B + art 129 - 1 wedstrijd

Week Sport - Tahere Ahmed

art. 96/B + art 137/A  - 2 wedstrijden

Sporting Corner - Donedou Michaël

art. 96/B + art 137/A  - 3 wedstrijden

Zitting 28/12/2021 Schorsingen vanaf 08/01/2022

Speeldag 18/12/2021

Stinne Boys   -  Van Der Sijpt Michaël

art. 96/B + art 137/B  - 4 wedstrijden

VK Dilbeek  -  Kums Kevin

art. 96/B + art 129 - 1 wedstrijd

Zitting 15/12/2021 Schorsingen vanaf 08/01/2022

Speeldag 27/11/2021

FC Borneo - Christiaens Bram

art. 96/B + art 131  - 1 wedstrijd

FC Pichichi - Van Humbeeck Nick

art. 96/B + art 137/A  - 2 wedstrijden

Speeldag 04/12/2021

K SP Tange - Mohamed Adam Mohamed

art. 96/B + art 135/C - 12 wedstrijden

K SP Tange - Guenfoudi Sami

art. 96/B + art 135/A - 3 wedstrijden

Nissan Essenbeek - Hajji Mohamed

art. 96/B + art 135/A - 3 wedstrijden

VK De Vissers - Van Rossom Tibo

art. 96/B + art 129 - 1 wedstrijd

De wedstrijd: VK De Sjoeters B - FC 't Kasteeltje

Wordt herspeeld op een later te bepalen datum - art. 69

Zitting 24/11/2021 Schorsingen vanaf 04/12/2021

Speeldag 20/11/2021

FC Depot - Michiels Gerry

Art. 96/B + art. 129 – 1 wedstrijd

J.B.United - Ruifrahi Nasser

Art. 96/B + art. 137/A – 3 wedstrijden

Staffteam - MacDonald Neil

Art. 96/B + art. 135/B – 2 wedstrijden

Speeldag 13/11/2021

FC Depot - Ghysels Sven

Art. 96/B + art. 137/A – 4 wedstrijden

FC Depot - Briers Frank

Art. 96/B + art. 145 – 4 wedstrijden

FC Depot - club

Art. 96/B + art. 144/B – 25 € (1 ste maal)

Speeldag 06/11/2021

FC Pote Age Jette - Lannaux Yves

Art. 96/B + art. 137/A – 4 wedstrijden

Nickyspurters - Schmit Kevin

Art. 96/B + art. 129 – 1 wedstrijd

Wedstrijd: FC Petit ST Guidon – FC Pote Age Jette A

Art. 69: De wedstrijd wordt uitgesteld

Wedstrijd: Sporting Corner – JB United

Uitslag: Dubbel forfait

Club Sporting Corner: Art. 96/B + art. 153A ( 75€ )

JB United: Art. 96/B + art. 153A ( 75€ )

Zitting 10/11/2021     Schorsingen vanaf 20/11/2021

Speeldag 23/10/2021

FC 't Kasteeltje  - De Landsheer Koen

Art. 96/B + art. 129 - 1 wedstrijd

FC CAFEBOONTJES - De Braekeleer Martijn

Art. 96/B + art. 129 - 1 wedstrijd

Red Star Juniors 1640 - Richard Peter

Art. 96/B + art. 135/A - 2 wedstrijden

Red Star Juniors 1640 - De Souza Ivaira

Art. 96/B + art. 144 - 2 wedstrijden

Red Star Juniors 1640 - de club

Art. 74/E

VK De Sjoeters - Verstraeten Daan

Art. 96/B + art. 131 - 2 wedstrijden

VK Young Boys - De Bolle Stein

Art. 96/B + art. 131 - 1 wedstrijd

VK Young Boys - Wicheler Sven

Art. 96/B + art. 137/A - 2 wedstrijden

Speeldag 02/10/2021

Dogs United - De Raeymeker Steve

Art. 96/B + art. 137/A - 2 wedstrijden

Zitting 20/10/2021     Schorsingen vanaf 30/10/2021

Speeldag 02/10/2021

Dogs United - Elders Michaël

Art. 96/B + art. 129 - 1 wedstrijd

Dynamo Wijndaal - Goosens Jeroen Conny

Art. 96/B + art. 133/A - 2 wedstrijden

FC Cecilia - Rayen Rafael

Art. 96/B + art. 129 - 1 wedstrijd

Wedstrijd Sporting Boys - Davidskornuiten

De wedstrijd wordt herspeeld.

Niet alle middelen werden gebruikt om de wedstrijd volledig uit te spelen.

Speeldag 09/10/2021

FC Cafeboontjes - Vermoesen Wout

Art. 96/B & art. 129 - 1 wedstrijd

Sporting Corner - Karanfil Koram

Art. 96/B & art. 129 - 1 wedstrijd

VK Bouwvrienden - Somers Tomas

Art. 96/B & art. 137/A - 2 wedstrijden

VK De Sjoeters - Lissens Jarne

Art. 99/A + art. 99/C art. 135/C + 137/A - 6 wedstrijd

Zitting 06/10/2021     Schorsingen vanaf 16/10/2021

Speeldag 18/09/2021

FC Cafeboontjes - Laus Bjorn

Art. 96/B & art. 131 - 1 wedstrijd

Kv SKO Vollezele - Van Den Berghe Jasper

Art. 96/B & art. 129 - 1 wedstrijd

Wedstrijd Cristal Boys A - Locomotiv Centrum B

De wedstrijd wordt herspeeld.

Niet alle middelen werden gebruikt om de wedstrijd volledig uit te spelen.

Speeldag 25/09/2021

FC Borneo - Degryse Frederik

Art. 96/B  & art. 131 - 2 wedstrijden

FC Borneo - Onsia Nick

Art. 96/B  & art. 135/B - 3 wedstrijden

Zitting 22/09/2021     Schorsingen vanaf 02/10/2021

Speeldag 04/09/2021

Speeldag 11/09/2021

Dogs United A – Charlier Kevin

Art. 131 & Art. 96/B  –  2 wedstrijden

FC Gallica – De Wit Jens Remi

Art. 131 & Art. 96/B  –  2 wedstrijden