Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
Bestuur Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen - maandag 10 augustus 2020

Secretariaat Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen: secretariaat@kavvv-vb-ov.be

Oude Steenweg 108 - 9500 Geraardsbergen

Voorzitter: Gryseels Albert

Coördinatie en algemeen beleid

Lt. L. Emmerechtsplein 1/5 - 1853 Strombeek

GSM. 0475/51.69.42

Email : albert.gryseels@telenet.be

Ondervoorzitter: Roger Bogemans

Bruggeveldstraat 61 - 1700 Dilbeek

GSM. 0472/66.40.89

Email : roger_bogemans@hotmail.com

Algemeen secretaris: Gaston Van Oycke

Aanvragen van vriendenwedstrijden

Aanduiding scheidsrechters

Controle schorsingen, gele en rode kaarten

Opmaak Fairplay "Gilbert De Koninck"

Oude Steenweg 108 - 9500 Geraardsbergen

Tel.: 054 41.25.17

Email :secretariaat@kavvv-vb-ov.be

Penningmeester: Rudi Meersman

Opmaak kalender + aanpassingen

Controle schorsingen, gele en rode kaarten

Stoofstraat 22 - 1785 Merchtem

GSM. 0473790868

Email : rudi.meersman55@gmail.com

Public Relations: Jan De Troch

Ilsedestraat 16 - 1730 Asse

GSM. 0472/56.48.69

Webmaster: Daisy Bogo

Tel: 054 41.25.17

Email : daisy.bogo@gmail.com

Digitaal systeem: Jean Timmermans

Email: jean.timmermans@telenet.be

Dagelijks Bestuur

Voorzitter: Albert Gryseels

Secretaris: Gaston Van Oycke

Leden: Roger Bogemans, Philemon De Hauwere, Rudi Meersman, Jean Timmermans

Onderzoekscomite

Voorzitter: Gaston Van Oycke

Secretaris: Patrick Van Der Elst

Leden: Jan De Troch, Michael Goedgezelschap, Frans Schoonjans, Jean Timmermans, Raymond Wuestenberghs

Beroepscomite

Voorzitter: Willy Chielens

Leden: Josee Van Laecken, Jean-Pierre Jockin, Frans Baetens, Toon Deville, Patrick Verbeure, Alain Mertens, afgevaardigde onderzoekscomite

Ere-Voorzitter: Gilbert De Koninck