Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 FC Petit St Guidon 6 18
2 FC Pote Age Jette A 6 15
3 Dynamo Wijndaal 5 12
4 Dogs United A 5 10
5 VK De Sjoeters A 6 10
6 Tervuren Rangers 5 9
7 FC Depot 6 8
8 VK Dilbeek 5 7
9 V.O.K. Jezus Eik A 6 6
10 VK Poreistampers 5 5
11 Sparta den Bos A 6 4
12 VK De Vissers A 5 3
13 VK Bouwvrienden 4 1
14 FC Caféboontjes A 6 1
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 VK Vaillant 6 16
2 FC Ons Huis 6 15
3 Nickyspurters 6 15
4 Cristal Boys A 6 11
5 Hoke 5 9
6 Simca Boys 6 9
7 Lokomotiv Centrum B 4 7
8 FC In Onzen Tijd 6 7
9 Peutie 94 5 6
10 VC Bleuken Langevelde A 5 5
11 Stinne Boys 6 3
12 FC Cité 4 2
13 Siccard Boys 5 1
14 SV Tijl 6 1
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 Red Star Juniors 1640 6 18
2 FC De Leeuwerik 5 15
3 FC Stroppen 4 10
4 FC Safira 5 9
5 Flora Likert 5 8
6 Davidskornuiten 5 8
7 Jungle Boys 5 7
8 Nissan Essenbeek A 5 5
9 RC Lamme Guiche 4 4
10 FC Pote Age Jette B 6 4
11 Sporting Boys 6 3
12 FC Pichichi 6 2
13 VK 't Gareel A 4 0
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 SKO Vollezele A 6 15
2 VK De Vissers Youth 5 12
3 FCS Lembeek 2016 6 11
4 Nissan Essenbeek B 5 8
5 VK Buizingen 5 8
6 VK Klein Leeuw 4 7
7 FC Congo 5 7
8 VK Noorderlicht 6 7
9 FC Nederboelare 4 6
10 VK Young Boys 5 5
11 CP Leeuw 5 2
12 VK Polder 5 2
13 F.C F.D.C. Petit-Enghien 5 1
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 FC 't Kasteeltje 5 15
2 SKO Vollezele B 6 12
3 VC 't Vraagteken A 5 10
4 VK De Sjoeters B 4 9
5 FC Caféboontjes B 5 9
6 FC Patron 5 9
7 Sparta den Bos B 5 9
8 VC Bleuken Langevelde B 6 9
9 Cristal Boys B 6 7
10 VK Opel Boys 5 6
11 VC Visie 6 4
12 Sporting Affligem 6 3
13 Flora 6 1
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 Cristal Boys C 6 16
2 Bobo B 5 13
3 SC Duvelshoek 4 12
4 Peutie 1801 6 9
5 ZSV Overijse 6 8
6 FC Borneo 6 8
7 Lokomotiv Centrum A 5 7
8 Eendracht Vilvoorde 5 7
9 V.O.K. Jezus Eik B 5 6
10 VK De Sjoeters YB 5 4
11 FC Cecilia United 4 3
12 K. SP. Tange A 5 2
13 Sparta den Bos C 6 1
Klassement DERDE AFDELING D
Pos. Team Gesp Pt.
1 Siamu-Brussels 4 12
2 K. SP. Tange B 4 9
3 JB United 5 9
4 Zuun United 5 7
5 Dogs United B 5 7
6 Sporting Corner 3 6
7 Week Sport 3 6
8 Staffteam 4 6
9 Bobo 5 6
10 FC Tref 4 4
11 V.O.K. Jezus Eik C 4 3
12 VC 't Vraagteken B 5 3
13 VK 't Gareel B 3 0